Hacking Attempt چیست؟

هر چند که ما برای fix کردن هرگونه مشکلات مربوط به شبکه ، سیستم و آسیب پذیری های نرم افزار آماده و مجهز هستیم وهمواره درپی یافتن جدیدترین اخبار در این مورد هستیم، اما همیشه این شانس وجود دارد که فرد دیگری از تکنیک جدیدی استفاده کند( در زمان کوتاهی قبل از اینکه ما از آن آگاه شویم یا این شانس را داشته باشیم که در مقابل آن تکنیک مجهز شویم و گارد بگیریم) بنابراین تا زمانی که سرورهای ما بر روی اینترنت هستند این امکان وجود دارد گرچه ما هم برنامه هایی داریم که می توانیم به طور احتمالی این مساله را تحلیل کنیم و جلوی چنین حملاتی را بگیریم.

معمولا علت تلاش برای هک کردن یک وب سایت ممکن است کینه و دشمنی شخصی با یک وب سایت یا کاربر باشد اما ممکن است به صورت اتفاقی برای یکی از سرورهای ما هم این اتفاق بیفتد. هنگامی که چنین حمله ای صورت بگیرد ما بلافاصله مطلع خواهیم شد و ابزارهایی هم داریم که می توانیم آن را به سرعت متوقف کنیم گرچه ممکن است رفع حملات مخرب زمان بیشتری ببرد. ما کاربرانمان را تشویق می کنیم که اطلاعات دسترسی به اکانتشان را فقط در اختیار کسانی قرار دهند که واقعا به آنها اعتماد و اطمینان دارند و پیش بینی های لازم را در هنگام اجرای اسکریپتها وسرویسهای دیگر بر روی وب سایتهایشان به کار ببرند.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

Rebuild Tree چیست؟

هر وب هاست سرور shared شامل میلیونها فایل هست.دادن مقدار ترافیک به یک سرور shared گاهی...

اگر بیش از مقدار فضای تعیین شده برای هاست، استفاده شود چه اتفاقی می افتد؟

هاست شما به طور موقت suspend خواهد شد تا در مرحله بعدی یا فایلهای اضافی خود را از روی هاست پاک...

چرا شما سرورهایتان را وسط روز update می کنید؟

ما کاربرانمان را از طریق ایمیل از هر گونه تعمیر و نگهداری ای که ممکن است باعث down شدن سرور شود،...

چطور می توانم اکانت خودم را کنسل کنم؟

در این مورد می توانید از طریق تلفن یا با ارسال تیکت درخواست کنسلی را برای ما ارسال کنید.

چگونه آی پی آدرسم را whitelist کنم؟ من نمی توانم از یک ریموت کامپیوتر با استفاده از MySQL Admin Tool به MySQL لاگین کنم.

  فایروال ما به طور اتوماتیک ریموت کانکشنهای MySQL را از ریموت location های (هر جایی...